ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ. Митрополича літургія у кафедральному соборі!

19.01.2018

19 січня 2018 року, Церква Христова відзначає одне із відомих світовому Православ'ю великих свят - Хрещення Христа Спасителя.

В цей урочистий день у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено святкову Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого. У співслужінні священиків собору богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

На святкову літургію зібралось багато православних житомирян та гостей міста. Під час служби усі разом молились за мир в нашій Україні.

Згідно Церковного Уставу на закінчення богослужіння відбувся святковий чин великого освячення води, святої Хрещенської Агіасми.

Митрополит Никодим привітав вірян із великим святом, побажав радості, достатку, духовної наснаги та усіх щедрот Господніх. Владика закликав присутніх із великою вірою віднестись до Хрещенської води, яка має особливу властивість допомагати і зцілювати від будь-яких хвороб. Насамкінець митрополит та духовенство собору окропили богомольців святою Агіасмою.