Хрест - знамено перемоги та тріумфу!

23.03.2014

23 березня 2014 року, свята Православна Церква молитовно шанує третю седмицю Великого посту, неділю Хрестопоклонну. Саме цей воскресний день пригадує нам сильну зброю, що її має кожний християнин у боротьбі з ворогами за своє спасіння, тією зброєю є святий хрест.

У величному Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира, святу Божествену літургію у співслужінні кліриків храму, очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Після благої звістки Євангелія, з настановчою проповідю, виголосив напутнє слово клірик храму прот. Григорій Рогальський, наголосив що хрест Господній виступає перед нами, як знамено сили, знамено спасіння, перемоги і тріумфу.

По завершенні основної частини богослужіння архіпастир привітав усіх прихожан із неділею Хрестопоклонною, побажав щоб кожна людина берегла святий хрест у своєму серці, як образ і символ перемоги добра над злом, адже пам'ятати про це слід не тільки у час святої Чотиридесятниці, а й на протязі цілого життя.

Юрій МІРЧУК

Хрест - знамено перемоги та тріумфу!