25.04.2014

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!На другий день Світлого Воскресіння Христового до Свято-Миколаївського храму приїхав Благочинний Черняхівсько-Червоноармійського благочиння архімандрит Климент (Пінчук). Була відслужена Божественна літургія в співслужінні з настоятелем Свято-Миколаївської церкви протоієреєм Василем Волосянським. По закінченні літургії недільна школа привітала всіх з Пасхою. Архімандрит Климент висловив подяку, подарував діткам подарунки та привітав всіх з Воскресінням Христовим.

Прес-служба Черняхівсько-Червоноармійського благочиння.

Привітання голови районної ради

На третій день Пасхи настоятель Свято-Миколаївської церкви протоієрей Василь Волосянський та недільна школа привітали голову районної ради Галущинського Віктора Васильовича зі світлим святом Воскресіння Христовим. Віктор Васильович висловив подяку та подарував дітям подарунки.

”Христос воскрес!" – десь пролунало,
І на душі святково стало.
Ось кошики із рушниками
Несуть до церкви із пасками.

Прес-служба Черняхівсько-Червоноармійського благочиння.