17.04.2012

Традиційно на другий день після Пасхи Блаженніший Митрополит Володимир вітає духовенство і віруючих зі святом Воскресіння Христового. На ці торжественні привітання також був запрошений єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Преосвященний Никодим.Єпископ Никодим привітав Блаженнішого митрополита Володимира із Світлим Христовим Воскресінням.

16 квітня, ввечері, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви у храмі Києво-Печерської Лаври на честь преподобних Антонія та Феодосія Печерських була звершена Пасхальна Вечірня.

За богослужінням також молились: архієпископи Білогородський Миколай, ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, єпископи - Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій та Обухівський Іона.

Перед богослужінням Митрополит Володимир поздоровив ієрархів, духовенство та віруючих із святом Пасхи. Після богослужіння від імені усіх архієреїв, духовенства, чернецтва Київської єпархії та боголюбивих мирян Блаженнішого Владику поздоровив митрополит Павел.

Окрім цього Архіпастир удостоїв ряд кліриків Київської єпархії богослужбових нагород.

Насамкінець, з благословення Блаженнішого Владики, вірянам були роздані іконочки Воскресіння Христового.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ