Єпископ Никодим привітав працівників прокуратури з їх професійним святом.

01.12.2011
Єпископ Никодим привітав працівників прокуратури з їх професійним святом.

30 листопада 2011 року, з нагоди професійного свята та 20-річниці створення органів прокуратури України, у Житомирі відбулися урочистості, які проходили у великій залі облдержтелерадіокомпанії.

У святкових заходах прийняли участь представники духовенства: керуючий Житомирською єпархією – єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у супроводі єпископа Городницького Олександра і настоятельки Свято-Анастасіївського Житомирського жіночого монастиря ігумені Михаїли (Фурманець).Єпископ Никодим привітав працівників прокуратури з їх професійним святом.

Свою шану служителям закону прийшли засвідчити: голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, заступник міського голови м. Житомира Микола Боровець, а також представники громадських і політичних організацій.

У свою чергу Преосвященнійший єпископ Никодим привітав усіх працівників прокуратури з їх професійним святом, та побажав служителям закону міцного здоров’я, успіхів у нелегкій, але благородній діяльності, добробуту і Божого благословення.Єпископ Никодим привітав працівників прокуратури з їх професійним святом.

За сумлінну і бездоганну роботу, за зміцнення законності та правопорядку, найкращі працівники прокуратури, з рук правлячого архієрея, отримали церковні нагороди.

Працівників прокуратури також привітали їхні підопічні – вихованці Бердичівської школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Єпископ Никодим привітав працівників прокуратури з їх професійним святом.

Для довідки.

З моменту проголошення України суверенною і незалежною державою розпочався новий етап розвитку прокуратури. Після прийняття та введення в дію з 1 грудня 1991 року Закону України «Про прокуратуру» та ряду інших нормативних актів створена правова база організації і діяльності органів прокуратури незалежної України.

У відповідності до положень Конституції України функції прокуратури відповідають, перш за все, позиції формування правової держави.

У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про День працівників прокуратури

Ураховуючи визначну роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисті прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу розбудови України як правової держави, п о с т а н о в л я ю:

Установити в Україні професійне свято - День працівників прокуратури, яке відзначати щорічно 1 грудня.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 2 листопада 2000 року N 1190/2000