Єпископ Никодим привітав з Днем народженням керуючого Володимир-Волинською єпархією.

28.11.2011

26 листопада, у день пам’яті святителя Іоанна Златоустого, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященійший єпископ Володимир (Мельник) молитовно відзначив День свого народження.

З нагоди свята, в Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинського, соборно була відслужена Божественна літургія, яку очолив правлячий архієрей - Преосвященійший єпископ Володимир у співслужінні: епископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, єпископа Городницького Олександра, та духовенства Шепетівської і Володимир-Волинської єпархій.

За богослужінням молились: ігуменя Зимненської обителі Стефана, представники влади та прихожани Успенського кафедрального собору.

На завершення Літургії, у свою чергу, від імені віруючих Житомирської єпархії, Винуватця торжества з 43-х річчям привітав єпископ Никодим. Його Преосвященство від щирого серця побажав Володимир-Волинському архіпастиреві довгих і плідних років на терені апостольського служіння.

Не забули привітати свого земляка і жителі села Невір, що у Любешівському районі на Волині. Окрім родичів, у Володимир-Волинський завітала шкільна вчителька майбутнього Архієрея та його однокласники.

По домашньому теплим і разом з тим надзвичайно урочистим було святкове богослужіння, котре завершилося щирими вітаннями та братньою трапезою.

Єпископ Никодим привітав з Днем народженням  керуючого Володимир-Волинською єпархією. Єпископ Никодим привітав з Днем народженням  керуючого Володимир-Волинською єпархією. Єпископ Никодим привітав з Днем народженням  керуючого Володимир-Волинською єпархією. Єпископ Никодим привітав з Днем народженням  керуючого Володимир-Волинською єпархією. Єпископ Никодим привітав з Днем народженням  керуючого Володимир-Волинською єпархією.