Єпископ Никодим відвідав «Різдвяний концерт» у Вінниці.

19.01.2012
Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.

15 січня у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі відбувся концерт «Різдво Христове в музичних традиціях Європи», організований Вінницькою єпархією УПЦ. У концерті взяли участь провідні солісти м. Вінниці, хор духовенства вінницьких храмів та дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору, який був головним на сцені того чудового вечора. Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.

Юні співаки запросили глядачів у музичну подорож країнами Європи. Для цього вони приготували сімнадцять колядок та різдвяних пісень, які прозвучали дванадцятьма мовами. Музика і слова повинні були передати почуття, з якими у різних країнах зустрічають Різдво Христове. У перервах між співом, на двох великих екранах демонструвалися відеоролики, у яких розповідалося про традиції святкування Різдва, притаманні тому чи іншому народу. Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.

Після цього феєрверку різдвяних пісень на сцену були запрошені почесні гості концерту: митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, а також голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Любов Спиридонова та заступник міського голови Валентина Балицька. Усі гості подякували хору за неймовірно чудовий виступ. Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.

Усі говорили про те, що Вінниця цього дня отримала справжній різдвяний подарунок. І всі, як представники духовної, так і світської влади, говорили про те, що вони пишаються тим, що у Вінниці є такий чудовий колектив на чолі з прекрасним спеціалістом Наталією Кременюк, який гідно представляє і Вінницю, і Україну на різних міжнародних фестивалях.

У нагороду за виступ діти отримали солодкі подарунки від мера міста Володимира Гройсмана, а митрополит Симеон вручив премію керівнику хору м. Наталії Кременюк. Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.

Чудовим завершальним акордом цього урочисто-святкового і в той же час теплого і світлого концерту, стала найпопулярніша українська колядка «Добрий вечір», яку виконали усі солісти концерту разом із хором. А спів артистів підтримав весь переповнений зал обласного академічного театру.

Концерт завершився, і разом з ним завершилися майже півроку підготовки до нього, але вже наступного дня керівники хору обговорювали творчі плани на майбутнє. А це означає, що дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського собору і надалі радуватиме глядачів своїми виступами.

Прес-служба Вінницької єпархії

Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.  Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.  Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.  Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.  Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.  Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.  Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.  Єпископ Никодим  відвідав «Різдвяний концерт» у  Вінниці.