27.01.2012

26 січня 2012 року Преосвященнійший Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський, взяв участь у черговому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, яке відбулося в корпусі №49 Києво-Печерської Лаври. Єпископ Никодим взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.

Згідно зі Статутом про управління Української Православної Церкви Засідання пройшло під головуванням старшого за хіротонією постійного члену Священного Синоду митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела.

Під час засідання Синоду розглядалися важливі церковно-суспільні питання, були прийняті рішення відносно кадрових призначень й адміністративного устрою Української Православної Церкви. Єпископ Никодим взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.

У засіданні взяли участь: • митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій, • митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, • митрополит Донецький і Маріупольській Іларіон, • митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, • митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, Єпископ Никодим взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.   • архієпископ Хустський і Виноградівський Марк, • архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, • архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, • архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, • єпископ Бердянський і Приморський Єлісей, • єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Також був присутній відповідальний за хід будівництва Кафедрального собору митрополит Черкаський і Канівський Софроній.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ

Єпископ Никодим взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.   Єпископ Никодим взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.   Єпископ Никодим взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.