03.03.2012

3 березня, у суботу першої седмиці Великого посту Його Преосвященство єпископ Житомирський та Новоград-Волинський відвідав Свято-Анастасіївську жіночу обитель, в якій очолив Святу Божествену Літургію в нижньому храмі монастиря прп.Серафима Саровського. Богослужіння возносилось під спів сестринського хору та молитовного єднаня віруючих. Преосвященному Никодиму співслужили клірики обителі.

Після завершення Літургії Владика звернувся до вірян та сестер обителі із словом проповіді, в якій привітав всіх присутніх із Великим Постом та прийняттям Пречистих Христових таїн.

Прес-служба Житомирcької єпархії

Єпископ Никодим звершив Божествену Літургію у Свято-Анастасіївському Ставропігійному жіночому монастирі.  Єпископ Никодим звершив Божествену Літургію у Свято-Анастасіївському Ставропігійному жіночому монастирі. Єпископ Никодим звершив Божествену Літургію у Свято-Анастасіївському Ставропігійному жіночому монастирі. Єпископ Никодим звершив Божествену Літургію у Свято-Анастасіївському Ставропігійному жіночому монастирі.