Канцелярія Житомирської єпархії вітає архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима із 45-річчям!

26.02.2017

Дозвольте в цей радісний і історичний для Вас день від імені працівників Житомирського Єпархіального Управління привітати Вас зі знаменним днем - Вашим 45-річчям від народженяя!

Ваша багатогранна архіпастирська діяльність не обмежується тільки суто церковним служінням. Вся Житомирська єпархія бачить в особі Вашого святительства зразок чесного і послідовного громадського діяча, здатного в лукавому і мінливому світі завжди твердо висловлювати свою принципову позицію і неухильно слідувати їй, дбайливого господаря, прекрасного адміністратора і ревного молитовника, богомудрого архіпастиря і доброго батька.

Кожен день Вашого служіння зміцнює нас, і, головне, приводить нових людей до Христа і до Церкви. Дивлячись на Ваш подвиг, ввірена Вам паства зміцнюється в єдності церковній, намагається перемагати спокуси і отримувати рясні дари Божої благодаті.

Дорогий наш Владико! Прийміть найщиріші і найтепліші слова вітання. Нехай Господь пошле Своє благословення і допомогу на всі починання і труди Вашого нелегкого служіння і хай подасть Він мирну, світлу радість Вашому серцю, щоб благодать Божа незмінно зміцнювала і восполняла Ваші сили, духовні і тілесні, в тому високому служінні, на яке покликав Вас Христос Господь.

З любов'ю у Христі працівники Житомирського Єпархіального Управління.