Керуючий архієрей провів збори благочинних.

20.03.2014

Керуючий архієрей провів збори благочинних.20 березня 2014 року, під головуванням Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, в обласному центрі відбулися чергові збори єпархіальних благочинних та керівників єпархіальних відділів.

Традиційно зібрання проводилось у Свято-Успенському архієрейському соборі, що на Подолі. На засіданні були присутні: духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), намісник Спасо-Преображенського Тригірського монастиря архім. Галактіон (Корінчук), благочинні округів, секретарі та керівники єпархіальних відділів.

Голова зборів, Владика Никодим, довів до відома присутніх інформацію щодо єпархіальної буденності останнього місяця, наголосив на питаннях дисциплінарного характеру, морально-етичного та проведенні життя у духовній толерантності, особливо у дні святої Чотиридесятниці

Владика розповів священикам про свій візит до Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Володимира; дав потрібні настанови та рекомендації, а також закликав бути дипломатами у зустрічах із представниками різних конфесій, під час проведення поминальних заходів, акцій чи будь-яких дійств. Також архіпастир наголосив навести порядок на кладовищах.

Прес-служба Житомирська єпархія.

Керуючий архієрей провів збори благочинних.