Клірик Житомирської єпархії взяв участь у конференція "Духовенство УПЦ у системі військового капеланства (духовенства) України"

19.10.2018

З благословення Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, за ініціативи Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, 17-го жовтня, на території військової частини Т0300 м. Чом відбулися щорічні збори військових священників України.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима у приурочених заходах взяв участь клірик Житомирської єпархії, Голова відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями протоієрей Димитрій Гайдай.

Було проведено конференцію на тему «Духовенство УПЦ у системі військового капеланства (духовенства) України: виклики сьогодення та перспективи розвитку».

Зібрання традиційно розпочалось з молитви, після чого було зачитано привітання учасникам зборів від Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Після цього з привітанням та доповіддю звернувся керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший митрополит Феодор.

Також зі словом вітання звернулися заступник голови Державної спеціальної служби транспорту Віктор Жигунов та депутат Чопської міської ради Галина Цар.

Далі до присутніх у залі звернувся голова Синодального відділу УПЦ зі взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин.

Своїми звітами та досягненнями також поділились представники інших єпархій, після чого було підведено підсумки зборів.

Після обіду конференція продовжить свою практичну роботу. З доповідями виступлять капелани та військове керівництво частини Т0300.

За матеріалами офіційного сайту Мукачівськкої єпархії УПЦ.