Концерт для поранених в АТО

12.09.2014

9 вересня 2014 року, з благословіння архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Житомирському військовому госпіталі відбувся благодійний концерт для усіх поранених в зоні АТО, хто проходить курс лікування та реабілітації. Захід відбувся клубі , що знаходиться на прилеглій територіїх установи.

Відкрив благодійний концерт благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук. Під час концерту присутні мали змогу послухати хор Свято-Покровського храму м.Житомира, колектив воскресної школи цього ж храму, а також чоловічий хор Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору обласного центру.

Із словом подяки до присутніх та із теплими побажаннями виступив також настоятель Свято-Серафимівського храму м. Житомира прот. Димитрій Гайдай.

Надзвичайною несподіванкою для військових стало те, що дітки власноруч приготовили для них смачні подарунки, пиріжки, які кожному роздали радісно посміхаючись та підбадьорюючи. Духовенство у свою чергу всім роздали молитвослови та іконочки святих Георгія Побідоносця та Павла Житомирського.

Під час концерту було зібрано чимало коштів, котрі були передані для лікування хворих бійців у Житомирському військовому госпіталі.

Прес-служба Житомирської єпархії

Концерт для поранених в АТО