«Крок до зірок»

19.01.2015

Вже вкотре, як і кожного року, 16 січня в Андрушівсьому районі проводиться дитячий конкурс «Крок до зірок», на якому виступає Андрушівська школа мистецтв.

На свято були запрошені представники місцевої влади, настоятель Свято-Агапіта Печерського храму м. Андрушівка прот. Святослав Гаврилів а також жителі району.

Відкриття свята було доручено прот. Святославу, який поблагословивши святкування, побажав дітям перемоги, а для тих кому не пощастить, не розчаровуватися а робити все можливе щоб в наступному році здобути перемогу: "Господь дарував вам чудові голоса, і багато інших талантів, але у ці святкові дні, в які Церква Христова прославляє Богонемовля Ісуса, бажаю відчути вам на собі теплоту Господньої любові".

По закінченні святкування представники влади, а також різних приватних підприємців Андрушівщини, подарували дітям цінні подарунки, вручив їх прот. Святослав Гаврилів.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

«Крок до зірок»