Києво-Печерська Лавра. Митрополит Никодим взяв участь в засіданні комісії по канонізації святих при Священному Синоді УПЦ!

30.10.2019

30 жовтня 2019 року, у середу, в Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулось засідання Комісії по канонізації святих при Священному Синоді Української Православної Церкви. Захід пройшов під головуванням митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна.

В роботі комісії взяв участь правлячий архієрей Житомирської єпархії митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час засідання були розглянуті матеріали щодо канонізації в лику місцевошанованих святих ігумені Серафими Корецької (+1663) (Рівненська єпархія) і встановлення святкування на честь Вілійської ікони Божої Матері «Знамення» (1889) (Рівненська єпархія). Після вивчення наданих матеріалів вони були передані для розгляду у Священний Синод Української Православної Церкви.

Пресс-служба Житомирської єпархії.