Київ. 79-й День народження Блаженнішого Митрополита Володимира!

24.11.2014

23 листопада 2014 року, у 24-ту Неділю після П’ятдесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі на честь преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: митрополити - Вишгородський і Чорнобильський Павел, Феодосійський і Керченський Платон, Вінницький і Барський Симеон, архієпископи - Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Городницький Олександр, братія Києво-Печерської Лаври у священному сані. У недільній молитві також брали участь митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон і архієпископ Горловський і Словянський Митрофан.

Після Євангельского читання, яким Свята Церква нагадала нам притчу про доброго самарянина, що милосердно послужив своєму ближньому, на якого напали розбійники, Його Блаженство звернувся до всіх присутніх зі словами настанови.

За богослужінням Блаженніший Митрополит Онуфрій здійснив дияконську хіротонію над кліриком храму на честь ікони Божої Матері «Всецариця» Деснянського благочиння столиці Димитрієм Григораком.

Після Божественної літургії Архіпастир у співслужінні єпископів та священиків відслужив заупокійну літію за Блаженнішим Митрополитом Володимиром, якому б в цей день виповнилося 79 років.

На могилці спочилого Предстоятеля помолився також і Житомирський архіпастир, архієпископ Никодим.

Прес-служба УПЦ

Київ. 79-й День народження Блаженнішого Митрополита Володимира!