КИЇВ. Архієпископ Никодим взяв участь у засіданні Комісії Української Православної Церкви з канонізації святих!

25.06.2015

24 червня 2015 року, в Києво-Печерській Лаврі, під головуванням архієпископа Херсонського і Таврійського Іоанна, відбулося засідання Синодальної комісії Української Православної Церкви з канонізації святих, на якому були розглянуті матеріали направленні в Комісію.

Серед присутніх ієрархів УПЦ взяв участь у засіданні керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон зачитав рапорт про встановлення днів святкування на честь ікон Божої Матері Вінницько-Рожетської, Зіновінської та Писарівської, а також представив матеріали, пов’язані зі святительським служінням архієпископа Вінницького Симона (Івановського).

Також під час засідання було розглянуто питання про встановлення дня святкування на честь ікони Пресвятої Богородиці «Притулок» (Київська єпархія).

Прес-служба УПЦ.