Київ. Архієпископ Никодим взяв участь у засіданні Собору єпископів УПЦ!

29.01.2016

29 січня 2016 року, на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося засідання Собору єпископів Української Православної Церкви.

У засіданні cеред інших ієрархів УПЦ взяв участь архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Всього з 90 архієреїв Української Православної Церкви на Соборі були присутні 75, з яких 48 єпархіальних архієреїв, 26 вікарних і один, котрий перебуває на спокої.

Право голосу на Соборі єпископів мали єпархіальні та всі вікарні архієреї – загалом 83 архієреїв Української Православної Церкви, з яких 74 були присутні на Соборі.

Згідно зі Статутом про управління УПЦ, кворум складають 2/3 його членів, тобто 56 архієреїв. Таким чином Собор єпископів відбувся за наявності кворуму.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ

Київ. Архієпископ Никодим взяв участь у засіданні Собору єпископів УПЦ!