Київ. Митрополит Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії в Спасо-Преображенському соборі на Теремках!

09.11.2017

9 листопада 2017 року, в день пам’яті преподобного Нестора Літописця, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Преображенський ставропігійний собор на Теремках у місті Києві. На запрошення настоятеля собору, митрополита Вишневського і Переяслав-Хмельницького Олександра архіпастир взяв участь у звершенні святкової літургії.

У часі звершення богослужіння сотні і тисячі людей мали змогу вконитись великій святині - чесним мощам великомученика Димитрія Солунського. Свята літургія закінчилась привітаннями від архієреїв.