Лазарева субота. Божественна Євхаристія у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира

08.04.2017

8 квітня 2017 року, Церква згадує подію воскресіння Христом із мертвих чотирьохденного Лазаря та іменує цей день Лазаревою суботою. Численні віряни аби піднести свої молитви на це свято зібрались у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

Богослужіння у співслужінні священослужителів храму очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Євхаристичну молитву оспівували два хори: архієрейський та храмовий.

Після запричасного літургії архієпископ Никодим привітав духовенство та мирян із святом та завершенням днів Чотиридесятниці, закликав налаштувати свої серця на особливий тиждень суворого посту і утримання - святої страсної седмиці.