Липневі збори духовенства Бердичівського благочиння

18.07.2014

П’ятнадцятого липня пройшли чергові збори духовенства Бердичівського благочиння під головуванням благочинного округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова.

На початку зустрічі священства було звершено заупокійну літію за спочилим Предстоятелем Української Православної Церкви, Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

За традицією, були розглянуті та обговорені питання, котрі піднімалися на останньому зібранні єпархіальних благочинних та керівників єпархіальних відділів. Отець благочинний акцентував увагу присутніх на подальшому посиленні молитов за нашу Батьківщину, за мир і спокій в Україні та звершенні поминання воїнів, що за Вітчизну життя свої поклали.

Також було наголошено на необхідності постійного духовного самовдосконалення священиків, оскільки коло питань, із якими їм доводиться стикатися, є досить великим і вимагає глибоких знань у різних сферах. Цього потребує насамперед пастирське покликання, пастирське служіння. Як відомо, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, оголосив 2014-й Роком самоосвіти в єпархії, і голова зборів знову закликав присутніх приділяти більше уваги читанню духовної літератури, особливо Святого Письма. До відома священства було доведено, що Владика запропонував кожному духівнику благочиння проводити зі священиками почальні бесіди з різних питань церковного буття.

Окрім цього, на зборах йшлося про звершення загальної сповіді духовенства, оздоровлення дітей-сиріт у православному таборі і надання допомоги постраждалим мешканцям східних регіонів України.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков передав духовенству прохання архієпископа Никодима молитися за упокій душі його батька, раба Божого Василія.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Липневі збори духовенства Бердичівського благочиння