Літургія Напередосвячених Дарів у Трощі

26.02.2015

25 лютого на Першій седмиці Великого посту настоятель Свято-Іоанно Богословського храму с.Трощі, іерей Димитрій Кольченко відслужив Божествену літургію Напередосвячених Дарів. Під час богослужіння парафіяни приносили свої покаянні молитви і просили Бога про прощення своїх гріхів і очищення душі.

Після літургії о. Димитрій відслужив Велике повечір'я з покаянним каноном Андіея Критського. Вкінці священик нагадав у своїй проповіді - "...що ми в першу чергу находимось на полі духовної битви, і повині уже зробити свій вибір на якій ми стороні: добра, благодаті і справедливості чи зла і гріха. І що тільки піст дає змогу людині зрозуміти що ми гості в цьому світі, що прийде час і нам прийдется покинути це земне буття і перейти у вічне. Тому потрібно старатися гідно і достойно прожити це життя. Щоб зустріч з Богом була радісною і благодатною"

Прес-служба Чуднівського благочиння.

Літургія Напередосвячених Дарів у Трощі