Літургія у день пам'яті апостола Фоми.

19.10.2014

19 жовтня 2013 року, у неділю 20-ту після свята П'ятидесятниці, в день пам'яті апостола Христового Фоми, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський очолив урочисту Божественну літургію у головному єпархіальному храмі - Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Владиці традиційно співслужило духовенство собору. Богослужіння молитвенно оспівував архієрейський хор та хор нижнього кліросу. У соборі на Божественну молитву зібралося чимало прихожан, зокрема молоді та діток. Із проповіддю на тему свята до богомольців вийшов клірик собору, протоієрей Григорій Рогальський.

Після завершення головної частини служби доволі багато вірян приступили до святих Тіла і Крові Христових. Насамзавершення було відслужено молебень, після чого Владика Никодим виголосив повчальну проповідь та привітав усіх із недільним днем, закликавши Боже благословіння.

Прес-служба Житомирської єпархії

Літургія у день пам'яті апостола Фоми.