Літургія в військовому храмі.

22.02.2017

16 лютого в день пам'яті святих праведних Симеона Богоприїмця та Анни пророчиці у військовому храмі святого Феодора Ушакова, що знаходиться в Інженерному полку м.Новоград-Волинського, відбулася Божественна літургія.

Саме в цей день 9 років тому відбулося освячення цього храму. Службу очолив благочинний Новоград-Волинського округу прот.Стефан Маркевич в спіслужінні прот.Сергія Матвійчука та прот.Ярослава Петрика. Під час богослужіння священики сугубо молились за мир у державі та поминули усіх вождів та воїнів,що поклали життя своє, захищаючи цілісність України на Донбасі.

У кінці служби благочинний привітав присутніх військовослужбовців зі святом та побажав мужності, віри, крепості сил та витримки в їх нелегкому подвигу. В цей же день священики окропили святою водою казарми, кабінети та всі приміщення військової частини.

Прес-служба Новоград-Волинського округу.

Літургія в військовому храмі.