Любар зустрічає ікони: образ Святителя Миколая, архієпископа Мир-Лікійського чудотворця та "Спас Чорнобильський".

29.03.2012

Незвичайна подія сколихнула наше містечко, бо до нас на Любарщину з хресною ходою дійшли чудотворний образ Святителя Миколая архієпископа Мир-Лікійського чудотворця та "Чорнобильський Спас", які прибули із Чорнобиля.

Хресною ходою ці ікони проходять містами та селами Житомирщини надихаючи невидимою силою всіх, хто приходить на поклоніння до цих святинь.

Так і жителі Любарського району отримали
таку милість прийти на поклін до цих образів, щоб прийняти невидиму благодать Божу, яка
сходить від цих цілющих ікон.

Із Храму Свято-Різдва Богородиці смт. Чуднів розпочався хресний хід чудотворних святинь до Любарського благочиння. Спочатку молитовно зустріли ікони у Свято–Троїцькому храмі с. Стара Чорторія, де перед святинею був відслужений молебень з акафістом Любар зустрічає ікони: образ Святителя Миколая, архієпископа Мир-Лікійського  чудотворця та "Спас Чорнобильський".Любар зустрічає ікони: образ Святителя Миколая, архієпископа Мир-Лікійського  чудотворця та "Спас Чорнобильський".і православний люд приклонився святим іконам. Далі вони вирушили до Любара і хресною ходою, у супроводі священства та вірян, були внесені до Свято-Троїцького храму, де розпочалось Богослужіння.

Після закінчення вечірньої сужби на протязі усієї ночі біля ікон служився молебень з акафістом, а з ранку, у соборному колі духовенства району, відбулась Літургія Передосвячених Дарів та молебень, після якого святині вирушили до Романівського благочиння.

Ікони перебували у Свято-Троїцькому храмі смт. Любар з 27 по 28 березня, і на протязі цього часу віряни йшли до святинь, щоб отримати поміч та духовну підтримку, а також ту Божу силу, яка постійно сходить з цих чудотворних ікон.

Прес-служба Любарського благочиння.