«Любити один одного і допомагати один одному» Житомирська єпархія відправила теплі речі у зону АТО! + ФОТО, ВІДЕО!

11.11.2014

11 листопада 2014 року, близько четвертої години дня, з благословіння архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, від Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира було відправлено вантажівку із теплими речами для українських військових та мирних жителів, постраждалих на сході нашої держави під час проведення АТО. Автомобіль із речами слідуватиме маршрутом Житомир - Сєвєродонецьк.

У загальноєпархіальному волонтерському зборі прийняли участь усі благочиння: Андрушівське, Баранівське, Бердичівське, Житомирське, Коростишівське, Любарське, два благочиння Новоград-Волинського району, Попільнянське, Романівське, Ружинське, Червоноармійське, Чуднівське. Збирали теплі речі і у всіх православних храмах обласного центру.

Старанням небайдужих православних християн Житомирської єпархії, під час акції, протягом місяця жовтня було зібрано доволі багато у хорошому стані речей, а саме: пальта, шуби, куртки, шапки, шарфи, сорочки та костюми, спідниці, штани, взуття та шкарпетки, покривала, подушки, ковдри, рушники, ліки, тощо.

За словами Владики Никодима, який особисто ініціював акцію та був присутній на відправлені речей, Церква ніколи не стояла і не буде стояти осторонь будь-якої людської біди, а тим паче державного маштабу. "Наша Житомирська єпархія використовує усі можливості для допомоги військовим та тим, хто постраждав у зоні АТО, а окрім матеріальної допомоги, постійно молимось за мир та єдність нашої держави та нашого українського народу"- зазначив Владика Никодим.

Архієпископ Никодим відповів на усі питання представників ЗМІ та подякував усім житомирянам і жителям районів області за активну участь та добре серце, співчутливе до горя інших людей.

"Любити один одного і допомагати один одному" - саме такою основою духовності живе Церква і сьогодні закликає усіх наслідувати цьому прикладу. Будемо любимі між собою, адже Всемилостивий Господь перетерпівши великі муки полюбив кожного із нас без винятку.