Маленькі паломники.

17.04.2014

(Матфея 19:13-15 "Тогда приведены были к Нему дети, чтобы Он возложил на них руки и помолился; ученики же возбраняли им. Но Иисус сказал: пустите детей и не препятствуйте им приходить ко Мне, ибо таковых есть Царство Небесное. И, возложив на них руки, пошел оттуда", Марка 10:13-16, Лука 18:15-17).

10 квітня 2014 року, до Спасо–Преображенського кафедрального собору м. Житомира завітали вихованці Житомирського ДНЗ № . Для діток була проведена екскурсія священиком Миколаєм Синюком. Малюки ознайомились з історією та архітектурою собору, приклонились до святинь храму, відвідали нижній храм в честь св. прмц. Анастасії Римлянині.

Також діти завітали в приміщення воскресної школи Спасо – Преображенського кафедрального собору, де ознайомилися з виставкою творчих робіт, виконаних вихованцями та вчителями школи.

Вчитель Недільної школи Глущук Вікторія.

Маленькі паломники.