Масляна відбулась у Слободі Романівській

26.02.2017

26 лютого, у сиропусну і Прощену неділю, в Свято-Володимирському храмі селища Слобода Романівська відбулась свята Божественна літургія, яку звершив настоятель храму протоієрей Максим Тишковець. На богослужіння зібрались прихожани та дітки, чимало із них приступили до таїнства сповіді та причастились святих Христових Таїн.

Наприкінці служби отець Максим привітав присутніх із воскресним днем, розповів про сиропусну неділю та подію вигнання Адама і Єви із райської оселі.

Після цього у храмі відбулось традиційне українське святкування під назвою Масляна. Місцеві жителі, разом із настоятелем, спекли чимало смачних куштувань та пригостили ними усіх присутніх. На передпостову подію аби привітати односельців завітав і селищний голова - Лосовський Юрій Антонович.

Насамкінець отець Максим привітав усіх із наступаючою Чотиридесятницею, закликав до посиленої молитви, покаяння та стриманості.

Масляна відбулась у Слободі Романівській