Місіонерсько-паломницька поїздка вдалась на славу

28.02.2015

Масляна стародавнє слов’янське свято. Церква нагадує, що мета цього тижня – підготовка до посту, примирення з ближніми, прощення образ. Традиційно в цей тиждень влаштовують різні святкування: печуть млинці, співають, веселяться…

Ось і вихованці Недільної школи Свято-Покровського храму, а серед них і учні місцевої школи с. Городківка Андрушівського округу вирішили відсвяткувати, очоливши місіонерсько-паломницьку поїздку до м. Житомира на чолі з протоієреєм Димитрієм. Діти відвідали Спасо-Преображенський кафедральний собор, Хресто-Воздвиженський собор та Свято-Анастасіївський жіночий монастир. Після чого пішли до театру ім. Кочерги, подивилися повчальну виставу Гоголя, яка почалась молитвою «Святий Боже…»!

Діти вражені їхали додому і обговорювали дружно прожитий день. А серед них виявились нові бажаючі ходити до Недільної школи. Прот. Димитрій оголосив в першу Неділю посту спільне причастя для учнів. Як показує практика – такі поїздки і зустрічі зближують та розширюють кругозір.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Місіонерсько-паломницька поїздка вдалась на славу