Митрополиче богослужіння у селищі Бистрі!

07.08.2018

7 серпня 2018 року, в день пам'яті Успіння святої праведної Анни, Матері Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав мальовниче селище Бистрі, що неподалік міста Житомира. У місцевому храмі Владика очолив звершення Священної Божественної літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, настоятель парафії протоієрей Олександр Троценко та священики, які прибули на свято.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Насамзавершення літургії Владика очолив хресний хід навколо храму, під час якого було прочитане Євангеліє та окропляли вірян святою водою.

Митрополит Никодим подякував присутнім за спільне єднання у молитві, побажав миру, злагоди, Божої опіки та заступництва Пресвятої Богородиці. Владика закликав вірних постійно молитися за Церкву Христову, за спокій в нашій державі.