Митрополит Никодим відвідав Святогірський Зимненський монастир!

16.01.2018

15 січня 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав колиску Волинської землі - Зимненський Святогірський Свято-Успенський ставропігійний жіночий монастир.

У головному соборі обителі Владика був присутнім на заупокійній Божественній літургії. Після закінчення богослужіння Його Високопреосвященство очолив служіння панахиди за спочилою монахинею Іриною, рідною мамою настоятельки монастиря ігумені Стефани (Бандура). Спочила монахиня відійшла у вічність цьогорічної різдвяної ночі. За молитвою митрополиту співслужили клірики обителі.

Після завершення панахиди Владика висловив щирі співчуття матушці ігумені, а також відслужив заупокійну літію на могилці новопреставленої.

Також цього дня архіпастир зустрівся із насельницями монастиря, привітав усіх із Різдвом Христовим та плеядою різдвяних святкувань. Ігуменя Стефана та сестри заколядували Владиці декілька цікавих колядок, також привітали із особливими святами зимового періоду. За прекрасні різдвяні вінчування митрополит Никодим роздав усім подарунки.