Митрополит Никодим відвідав Вільхівський Спасо-Покровський монастир та звершив освячення часовні для читання Псалтиря!

09.07.2020

9 липня 2020 року, в день шанування Тихвінської ікони Божої Матері митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир, що у селищі Вільха.

Разом із архієпископом Бучанським Пантелеймоном Владика звершив святу Божественну літургію у Свято-Покровському храмі обителі. Архієреям співслужили: духівник монастиря схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), духовенство обителі, гості і священослужителі з інших єпархій. За богослужінням молилась ігуменя монастиря Серафима (Мелещук) та сестри.

Богослужіння зібрало місцевих мешканців, а ще чимало гостей і паломників. Усі разом помолились за припинення пандемії у світі та швидке одужання хворих.

У закінчення літургії митрополит Никодим звернувся до присутніх із проповіддю. Владика подякував усім за молитви та соборне служіння. Слова вітання висловив і архієпископ Пантелеймон. Після цього хресною ходою архіпастирі, духовенство та вірні вирушили до храму в честь Нерукотворного образу Спасителя, який знаходиться на стадії завершення будівництва.

Відвідавши храм митрополит Никодим та архієпископ Пантелеймон освятили поруч часовню на честь преподобної Марії Єгипетської, в котрій буде звершуватись читання цілодобового Псалтиря.