Митрополит Никодим взяв участь у святкові літургії з нагоди 20-річчя відродження Мовчанської обителі в Путивлі!

03.09.2017

3 вересня 2017 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Конотопську єпархію УПЦ. У місті Путивль архіпастир взяв участь в торжествах з нагоди 20-річчя відродження Мовчанського Різдво-Богородичного жіночого монастиря, настоятелькою якого є ігуменя Феодосія (Запольська.)

Разом із Преосвященними архієреями, що прибули на свято митрополит Никодим розділив звершення Божественної літургії на території обителі.

У своєму спілкуванні Житомирський архіпастир висловив щирі вітання настоятельці монастиря, побажав аби Милосердний Господь завжди посилав сестрам обителі все для спасіння душі та збереження крепості духу.

Також Владика мав можливість помолитися перед древнім чудотворним образом Божої Матері "Мовчанська".