Многія літа!

27.07.2017

26 липня, в день пам'яті Собору Архангела Божого Гавріїла в Свято–Олександра Невського храмі с.Царівка Коростишівського округу, відбулося соборне Богослужіння. Очолив Божественну літургію духівник Коростишівського благочиння митрофорний протоієрей Олександр Строк, а співслужили йому настоятель храму митрофорний протоієрей Валерій Строк, а також священики благочиння.

Після прочитання Священного Євангелія з проповіддю до прихожан звернувся митрофорний протоієрей Георгій Боклан , який розповів та розкрив сутьність сьогоднішнього свята.

В цей день священники благочиння, прихожани та гості зібралися для поздоровлення зі святом дня народження настоятеля храму протоієрея Валерія Строка. По закінченню богослужіння духовенство та народ проспівали та побажали юбіляру многія та благі літа!

Прес-служба Коростишівського благочиння.

Многія літа!