Молебень для дітей воскресної школи

07.10.2015

«Хіба не знаєте, що ви храм Божий, і Дух Божий у вас? Як хто нівечить Божий храм, того знівечить Бог, бо храм Божий святий, а цей [храм] - ви.» (1Кор.3: 16,17)

3 жовтня 2015 року з благословення Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського в Спасо - Преображенському кафедральному соборі м. Житомира був відслужений молебень перед навчальним роком для дітей та вчителі воскресної школи. Молебень відслужив духівник школи - протоієрей Миколай Синюк.

Вітаючи з початком нового навчального року отець Миколай окропив присутніх святою водою та благословив просфорами та іконками. Духівник школи побажав дітям наснаги до навчання, старань і Божого благословення на цьому нелегкому шляху.

Вчитель воскресної школи Анастасія Пінчук.

Молебень для дітей воскресної школи