Моліть Бога за нас, Волинські святі!

11.05.2015

10 травня 2015 року, в неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь в урочистому щорічному святкуванні з нагоди дня пам'яті святих, котрі славно просіяли у древній Волинській землі. У Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинський Владика разом із архієреями звершив Всенічну та Божественну літургію.

Євхаристичне служіння очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Вишневський і Переяслав-Хмельницький Олександр, архієпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим; єпископи: Горлицький Паїсій (Польська Православна Церква), Брестський і Кобринський Іоан (Білоруський екзархат), Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Львівський і Галицький Філарет, пископ Конотопський і Глухівський Роман, Ірпінський Климент.

Традиційно духовенство і віряни, після закінчення літургії звершили хресну ходу до каплиці на честь Волинський святих.

Моліть Бога за нас, Волинські святі!