13.12.2013

Молитовно відзначив свої іменини благочинний Черняхівсько–Червоноармійського округу.8 грудня, в день пам’яті священномученика Климента - єпископа Римського, молитовно відзначив свої іменини благочинний Черняхівсько–Червоноармійського округу архімандрит Климент Пінчук.

Зранку Свято–Георгіївський храм смт. Черняхова почав наповнюватись парафіянами. Дітки, молодь та люди поважного віку поспішали висловити привітання своєму настоятелю. Здається не так давно о. Климент був призначений священиком місцевої церкви, але за недовгий час зміг заслужити повагу та любов у парафіян. В короткий період було розпочато реставраційні роботи по ремонту церкви, замінені вікна, купола та накупольні хрести, храм продовжує благоприкрашатися новим церковним начинням.

Святкове богослужіння очолив сам настоятель. Після прочитання Єванглія, о. Климент звернувся з повчальним словом до своєї пастви. Цього дня багато людей розділили радість євхаристичного спілкування, причастившись Христових Таїн. На завершення літургії уся громада проспівала о. архімандриту многоліття.

Духовенство району приєднується до поздоровлень імениннику. Бажає духовної наснаги, терпіння та заступництва священномученика Климента.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноармійського округу.