Митрополит Никодим із архіпастирським візитом відвідав Спасо-Преображенський храм міста Новоград-Волинський.

27.07.2021

26 липня 2021 року, у понеділок п'ятої седмиці після П'ятидесятниці Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський відвідав місто Новоград-Волинський та очолив звершення Священної Євхаристії у храмі на честь Преображення Господнього.

Владиці співслужили: благочинний Новоград-Волинського району і настоятель парафії протоієрей Стефан Маркевич, духовенство Новоград-Волинського благочиння та гості у священному сані. Молитва у стінах храму зібрала чимало мирян.

Під час богослужіння підносились молитви за мир в Україні. Наприкінці служби митрополит Никодим звернувся до богомольців із словом проповіді.

По завершенні Божественної літургії Владика Никодим привітав благочинного Новоград-Волинського округу, протоієрея Стефана Маркевича з 30-ю річницею священицького служіння.