Митрополит Никодим очолив Божественну літургію з нагоди 10-річчя освячення Спасо-Преображенського храму у м. Новоград-Волинський!

30.07.2017

30 липня 2017 року, у 8-му Неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Воинський Никодим відвідав своє друге кафедральне місто та очолив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі, настоятелем якого є благочинний Новоград-Волинського району протоієрей Стефан Маркевич.

Цього дня архіпастирський візит Владики на парафію був пов'язаний із 10-річчям від освячення храму. Митрополита Никодима гарно зустріли дітки, піднесли квіти та коровай. За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: благочинний та настоятель храму прот. Стефан Маркевич, а також запрошені на свято священослужителі. Молитва зібрала прихожан та гостей.

Наприкінці літургії було звершено подячний молебень та хресний хід навколо церкви, після чого митрополит Никодим привітав отця Стефана, собор духовенства та громаду храму із визначним ювілеєм. Владика закликав присутніх любити свій храм і цінувати кожну хвилину проведену за спільною молитвою.

Настоятелю церкви, на святий храм, в знак молитовної пам'яті митрополит Никодим вручив ікону Божої Матері.