Митрополит Никодим очолив недільне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

06.08.2017

6 серпня 2017 року, у 9-ту Неділю після П'ятидесятниці, в день пам'яті святих благовірних князів-мучеників Бориса і Гліба, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира.

Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Після закінчення спільної молитви Владика звернувся до молільників із словом проповіді.