Митрополит Никодим освятив приміщення літнього табору «Віра Надія Любов» для дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей.

14.06.2021

13 червня 2021 року, у Неділю сьому після Пасхи, по завершенню Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав храм на честь Воскресіння Словущого у містечку Озерне, що неподалік обласного центру.

На території храму було збудовано і облаштовано приміщення, в якому буде організовано єпархіальний літній табір під назвою «Віра Надія Любов» для дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей. За опікою єпархії дітки матимуть змогою відпочити, духовно вдосконалитись та корисно разом провести час.

Митрополит Никодим оглянувши будівлю у співслужінні настоятеля парафії, благочинного Житомирського району протоієрея Димитрія Новіцького звершив чин освячення нового приміщення. Владика побажав аби діти перебуваючи у таборі відчували радість і підтримку, а ще приумножали у своїх серцях віру, надію та любов.