Митрополит Никодим передав матеріальну допомогу потребуючим священослужителям Житомирської єпархії УПЦ

07.11.2022

7 листопада 2022 року, єпархіальна рада Житомирської єпархії з ініціативи Керуючого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, прийняла рішення надати матеріальну підтримку священникам, які перебувають у скрутному становищі, мають тяжкі хвороби, а також вдовам священиків. Зокрема, підтримку отримали і ті священнослужителі, у яких рейдерськи відібрали храми.

Така підтримка в єпархії надається вперше. Допомогу митрополит Никодим передав спілкуючись із духовенством у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Житомирська єпархія постійно надає допомогу малозабезпеченим, внутрішньо-переміщеним особам, жителям східних та південних областей, військовим ЗСУ. Однак, не маємо забувати, що і священники, які щодня служать Богу вірою та ревністю, також потребують допомоги і підтримки. Деякі з них перебувають в надзвичайно складній ситуації. Тому ця ініціатива Керуючого архієрея та єпархіальної ради є дійсно дуже важливим кроком.