Митрополит Никодим взяв участь у літургії в честь свята ікони Богоматері «Услишательниця»

05.10.2017

5 жовтня 2017 року, у жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Услишательниця», що на Київщині в селищі Фасова відбулись святкові урочистості з нагоди чергової річниці з дня оновлення образу Богоматері.

У Божественній літургії в головному храмі обителі взяв участь Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Після закінчення літургії відбувся соборний молебень перед образом Божої Матері. Насамкінець архієреї привітали присутніх у храмі із святковим днем.

Фото - прес служба офіційного сайту Києво-Печерської Лаври.