Митрополит Никодим взяв участь у презентації нової книги Романа Лілеї!

23.01.2018

20 січня 2018 року, в Житомирському "Українському домі Культури" відбулась урочиста подія, яка зібрала багато житомирян та поважних гостей. Свою першу збірку поезії представляв автор та виконавець власних творів Роман Лілея. Книга отримала назву "Не знаю я, чи мають квіти душу…" Збірка нещодавно була утворена і у Житомирі відбулась перша святкова презентація.

На святкову подію завітав Керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященніший митрополит Никодим.

Автор книги Роман Лілея являється священиком УПЦ і засновником кількох монастирів у різних областях України. Отець Роман ознайомив присутніх із збіркою ліричної поезії, а ще розповів декілька патріотичних та гумористичних віршів. Загалом презентація пройшла у веселій і цікавій атмосфері.