Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Свято-Петропавлівський храм с. Барашівка.

02.10.2021

2 жовтня 2021 року, в день пам'яті святого благовірного великого князя Чернігівського і Київського Ігоря, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав селище Барашівка, що неподалік міста Житомира.

У Свято-Петропавлівському храмі Його Високопреосвященство очолив звершення Божественної літургії святителя Іоанна Златоустого. Під час богослужіння митрополиту співслужили: настоятель Свято-Успенського архієрейського собору Житомира протоієрей Віктор Голубовський, настоятель храму протоієрей Ігор Дунець, клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору Житомира та інші.

Під час малого входу, за понесені труди на благо Церкви святої настоятель храму був удостоєний великої церковної нагороди - права носіння митри.

У завершення літургії Владика промовив слово настанови, в якому згадав життя князя Ігоря та його відданість вірі Христовій. Ще архіпастир привітав настоятеля парафії протоієрея Ігоря із Днем Ангела, побажав священику довгих років життя у духовній насназі та підтримці Божій.