На Покрову у Покровський храм!

15.10.2014

14 жовтня 2014 року, Православна Церква молитовно відзначає доволі шановане серед християн свято - Покрову Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії. І хоч події цього торжества відбулись далеко не у межах нашої держави, проте саме на теренах України свято постійно знаходиться у великому вшануванні та відзначені.

Кожний православний християнин намагається цей день провести у храмі, аби помолившись попросити у Пресвятої Діви Богородиці заступництва та Її всечесного покрову. Житомиряни, уже за неоднорічною традицією, збираються цього осіннього дня у Свято-Покровському храмі що на Крошні, адже парафія торжественно відзначає престольне свято.

Прихожани храму ще заздалегідь готувалися до свого празника. Урочисто зустрічаючи правлячого архієрея, Високопреосвященнішого архієпископа Никодима, дітки вручили квіти та коровай. Після зустрічі розпочалась Божественна молитва. Владиці співслужили: секретар єпархії і настоятель храму архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Коростишівського округу архім. Яків (Шумов), благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу архім. Климент (Пінчук) та інші.

Насамкінець торжества було звершено урочистий хресний хід, після чого, на паперті величавого храму Владика Никодим привітав настоятеля, собор священства та усіх богомольців із храмовим святом, побажав постійного ходатайства перед Богом та чесного покрову Пресвятої Діви Богородиці.

Прес-служба Житомирської єпархії

На Покрову у Покровський храм!