Наш Батюшка любимый!

12.07.2013

12 липня православна церква вшановує славних і всехвальних первоверховних апостолів Христових Петра і Павла. Будучи абсолютно різними, вони були однаково мужніми і ревними, навчаючи та навертаючи невірних до істинної віри Христової, сіючи зерна живого слова Євангелія.

За це обидва святі були віддані на страждання, за що сподобилися вічної слави від Бога.

У Свято-Миколаївському храмі селища Попільні цього дня відбулося урочисте соборне богослужіння. О восьмій ранку відслужили молебень з Акафістом, а о дев’ятій соборно звершили Божественну Літургію, яку очолив настоятель цього храму, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

Отець Петро, підкреслюючи велику віру та стійкість апостолів Петра і Павла, побажав кожному намагатися уподібнюватись до них і ревно, із чистим смиренним серцем приносити щирі спільні молитви до Творця та Його святих угодників.

Букетами квітів та щирими словами вітали благочинного, батюшку Петра, із днем ангела священики з різних сіл району, прихожани, хористи, юні вихованці недільної школи. Бажали доброго здоров»я і Божого благословіння на многая і благая лєта.

До сліз розчулило не лише іменинника, а й всіх присутніх вітання вихованців дитячої недільної школи, що діє при Свято-Михайлівському храмі села Ставище. Коли вони заспівали, здавалось, що то самі ангели зійшли з небес.

День Ангела у Вас,
Желаем быть с молитвой