Наша служба и опасна и трудна.

21.12.2012

Милицейский эфир разорвал тишину
И зажегся в ночи проблесковый маяк
Просто служба 102 охраняет страну
Защищая ее в повседневных боях...

19 грудня православна церква вшановує пам'ять святого Миколи Чудотворця. В передень свята працівників Внутрішніх Справ в містечку Чуднів відбулися заходи щодо вшанування працівників міліції та ветеранів органів Внутрішніх Справ. Роботу людей в погонах по праву можна назвати "опасной и трудной". Це щоденний ризик для життя, захист прав і свобод громадян. Робота з тими хто переступив закон. Віданність присязі та Батьківщині. Всі ці якості та обов'язки мають працівники міліції. Церква кожної служби возносить молитви "О властех и воинстве". Працівники міліції з гідністю виконували та виконують покладені на них обов'язки.

1986 року після аварії на ЧАЕС загін райвідділу МВС міста Чуднів "не щадя живота своего" відправився виконувати обов'язок перед Вітчизною в зону відчуження. В часи Незалежності працівники міліції оберігають стабільність та порядок в державі, підрозділ Внутрішніх військ несе нелегку службу в Косово.

На урочистості присвячені 21 річниці української міліції був запрошений благочинний Чуднівського округу протоієрей Андрій Змієвський. Поздоровляючи працівників Чуднівського райвідділу МВС він зокрема сказав:

"На вас покладена велика відповідальність за людські долі, адже ви маєте право наставити людину на шлях істинни, або зломити людину морально. Дай Господь щоб ви виконували свою роботу з гідністю перед Богом та перед людьми". На запрошення начальника райвідділу міліції в місті Чуднів Остапчука Володимира Олексійовича о. Андрій завітав в райвідділ де окропив пам'ятну дошку керівників райвідділку з 1937 року і по наші дні, та здійснив окроплення відділу міліції.

Прес-служба Чуднівського благочиння.

Наша служба и опасна и трудна.