Настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Обухівки архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив День Ангела

06.02.2018

Четвертого лютого, у день пам’яті Святого мученика Мануїла, Єпископа Адріанопольського, настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Обухівки архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив День Ангела.

У неділю 4-го лютого до сільської церкви з багаторічною історією стікалися численні віруючі: місцеві жителі, гості з Житомира, Бердичева й навколишніх сіл. У день ушанування пам’яті свого Небесного покровителя настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Обухівки архімандрит Мануїл (Бицик) звершив святкову Божественну Літургію. «Дивний архієрей (Мануїл Адріанопольський) і народ, який був із ним, багатьох … привели до віри Христової», – розповідають сторінки житія святих про мученика, котрий явив нам приклад високої любові до Бога і самопожертви за святу віру.

Ранкове Богослужіння прикрасив урочистий спів церковного хору. Після Божественної Літургії був звершений святковий молебень. Архімандрит Мануїл (Бицик) звернувся до віруючих зі словом проповіді і духовними настановами, привітавши з днем пам’яті Святого мученика Мануїла. Православна громада села і духовні чада батюшки поздоровили з Днем тезоіменитства свого улюбленого пастиря й мудрого наставника, якого поважають, цінують і шанують, побажавши «сил духовних та тілесних і Божої допомоги у служінні на ниві Господній»: «Нехай за молитвами Святого мученика Мануїла Господь береже Вас у мирі і доброму здоров’ї». Спів хористами «Многая літа» підхопили всі віруючі, котрі зичили, щоб їх настоятель, ревний молитовник, відданий Церкві Христовій, у кріпості сил і довголітті перебував зі своїми чадами, втішаючи, підбадьорюючи і наставляючи їх у несенні життєвого Хреста на шляху до Царства Божого.

Прес-служба Бердичівського благочиння.