Настоятель Свято-Успенського храму с. Райгородка взяв участь у Святі останнього дзвоника

03.06.2017

В один з останніх днів весни дирекція та випускники Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. запросили настоятеля Свято-Успенського храму ієрея Євгенія Воробйова розділити радість Свята останнього дзвоника.

Цього дня для учнів сільської школи линули музичні вітання, теплі слова поздоровлень та щирі побажання. Закінчився навчальний рік, і після літніх канікул, у вересні, діти та молодь повернуться за парти, щоб із новими силами продовжити оволодівати знаннями. А 26-го травня в дружній атмосфері душевного тепла і взаєморозуміння їм дякували за успіхи й досягнення директор навчального закладу Олена Колеснік, класні керівники та гості урочистості. Настоятель Свято-Успенського храму ієрей Євгеній Воробйов привітав учнів, педагогів і батьків із чудовим шкільним святом, а випускників – з одним із найбільш зворушливих та урочистих моментів їх життя, побажавши протягом відпочинку не втрачати час дарма, а вчитися добру, милосердю та любові: «Божої допомоги вам у складанні іспитів, у всіх гарних справах. Бажаю вчорашнім 11-класникам визначитися з вибором професії і не боятися життєвих труднощів, прагнути втілювати мрії та плани. Любіть Бога і ближнього свого, не забувайте батьків і наставників, стежинку до рідного села й Райгородоцької школи. Божого вам благословення…»

Священик зичив школярам завжди пам’ятати християнські заповіді, яким би не було навколо житейське море…

Пролунав останній дзвоник, ще один рік навчання – позаду, а для випускників незабаром відкриється нове, самостійне життя. У добру путь, юні мешканці Райгородка! Мирного вам неба і щасливої долі!

Прес-служба Бердичівського благочиння.